PRADŽIA » Kodėl verta?

    Visuomet ieškojau atsakymo į klausimą, kodėl žmonės laikosi dietų,  kurios iš esmės nepadeda sureguliuoti svorio, o dažniausiai tik prideda? Kodėl žmonės labiau rūpinasi namais, jų tvarka, švara, o savo kūnu - ne ir deda į jį bet ką, be atrankos? Kūnas juk taip pat mūsų namai, tad kodėl žmonės jį ignoruoja? Arba kodėl žmonės įsižeidžia, jeigu pakviečiu dalyvauti programoje, o juk galėtų pasinaudoti galimybe sveikai sureguliuoti savo svorį. Suradau atsakymus, ir noriu dalintis bei toliau kartu su jumis tobulėti. Gal jau esate pasiruošę kitokiam pokalbiui apie lieknėjimą? Pokalbiui,kuris pakeis Jūsų požiūrį į mitybą ir sveikatą.

 

    Pagrindinės antsvorio priežastys yra psichologinės, todėl dažnai nematomos. Vieną iš nesėkmės priežasčių paaiškina šis komentaras:

"Manoma, kad komforto zona suteikia mums saugumo jausmą, tačiau iš tikrųjų uždaro mus mažame pasaulėlyje. Komforto zona yra "prarastos galimybės" kaina, kurią mokame už ją. Išeiti iš komforto zonos - tai patirti diskomfortą: skausmą, nepasitenkinimą, susierzinimą, nepatogumus...Neradę būdų įveikti skausmą, skubame atgal į saugų pasaulėlį, kuriame galiausiai pasiduodame ir susitaikome. XIX a. Henris Toras rašė: "Dauguma žmonių pragyvena gyvenimą tylioje neviltyje ir į kapus nusineša nesudainuotą dainą. Kodėl? Todėl, kad mus sulaiko šiuolaikinė silpnybė: noras tučtuojau gauti atlygį".

 

    Mintys patogiam kūnui (MPK) - tai programa, skirta VISIEMS, kurie siekia gyvenimo kokybės. Taip pat ir tiems, kurie siekia sulieknėti negrįžtamai, bei tiems, kurie jaučia nerimą, stresą ir savarankiškai negali įveikti priklausomybių. MPK 8 savaičių programa -  dėmesingumo/sąmoningumo praktikų perkėlimas į realų gyvenimą - puiki galimybė ryžtingai siekti tikslo: susigrąžinti vidinę ramybę, sulieknėti, įgyti naudingų įpročių savo sveikatai ir gyvenimo kokybei.

 

    Apie ką pagalvojote? “Tai greičiausiai ne man...” ar  “yra tik vienas būdas sužinoti - dalyvauti ir įsitikinti”?

Prisiminkime, jog visi pokyčiai pirmiausia prasideda galvoje.

 

    MPK programos priemonės yra patvirtintos moksliniais tyrimais ir plačiai taikomos žmogaus psichofiziologinių procesų lavinimui. Tai suvokimo stiprinimo, savęs pažinimo pratimai, meditacijos, vizualizacijos ir ne tik. Testų, individualių ir grupinių konsultacijų pagalba atrasime priežastis ir parinksime tas priemones, kurios tinka būtent Jums. Jūs išmoksite išgirsti savo širdies balsą, sąmoningai rinktis ir sąmoningai keisti savo įpročius.

 

Vien tik žinojimas nepadeda sumažinti svorio. Jei ir toliau gyvensite ir mąstysite kaip iki šiol, tai ir toliau gyvensite kaip vakar. Sąmoningas buvimas kiekvieną akimirką leidžia žmogui laisvai kontroliuoti savo emocijas, suprasti savo mintis, pasirinkti tai, ko reikia būtent jam. Jūs galite praktikuoti įsisąmoninimą bet kuriuo momentu be jokių papildomų išlaidų.

 

    Greičiausiai supratote, kad MPK - ne tik lieknėjimo programa, bet ir sveikatos, savikontrolės stiprinimo, naujų galimybių atradimo bei išsilaisvinimo nuo žalingų įpročių programa.

Mes padėsime, kad Jūsų „Noriu“ taptų „Turiu“ - patogų kūną, sveikatą, Jums naudingus pasirinkimus, laisvę.

Mes padėsime Jums peržengti nuo „Žinau“ prie “Darau”.

Ieškote patvirtinimo, ar tikrai ši programa Jums padės? Yra atlikta daug mokslinių tyrimų apie MPK programoje naudojamų priemonių veiksmingumą ir įtaką Jūsų sveikatai, lieknėjimui. Plačiau skaitykite meniu "Programos aprašymas"

 

 

    Pati tikriausia tiesa yra ta, kurią žmogus atranda pats.

    Tai bus įkvepiantis laikas, kai kartu ir kiekvienas atskirai leisitės į naują kelionę į save.