ATSILIEPIMAI

 

2016m  - 2017m dalyvių atsiliepimai:

    ...Mano pokyčiai nuo to ir prasidėjo, ir tebesitęsia dabar. Aš atšilau, atitirpau kaip koks sviesto gabalėlis- man gera pačiai su savimi- bet kokiu atveju! Netgi tada , kai kažkas nesiseka, aš išlieku rami, atsipalaidavusi, o anksčiau iš to streso netgi pašokdavau naktį....labai ačiū!

Rasa Masiokaitė, žurnalistė

 

    ..Pagerėjo miegas, santykiai šeimoje, atsirado ramybės pojūtis, meilė sau. "Negromuliuoju blogų minčių. Neskauda skrandžio ir beveik neskauda širdies, ne taip stipriai pavargstu dare. Draugė pastebėjo, kad išmokau išklausyti, ne tik kalbėtiIšmokau mažiau kontroliuoti aplinkinius, leist jiems veikt savo nuožiūra.Sugebėjau atleist, padėkoti savo tėvams. Tai man be galo palengvino gyvenimą.Ačiū.

 Erika, meistrė kirpėja. 

 

    Patiko praktinės užduotys, praktikos- meditacijos; buvo naudinga išklausyti kitų patyrimus; saulaukiau pokyčių: sumažėjo baimės, nerimas, pagerėjo miegas; šaunu buvo matyti grupės narių teigiamus pokyčius!

A.G. medikė

   Programą  Mintys patogiam kūnui baigiau 2013m, tuomet pavyko lengvai, be streso sulieknėti 11kg ir kas svarbiausia- ir šiandien SVORIS IŠLIKO TOKS PAT - PO 4 METŲ!!!!! Ačiū jums ir sau, kad ryžausi dalyvauti:)

Irma

 

..netikėtai atsidūriau Mintys patogiam kūnui programoje. Tikrąja to žodžio prasme ATSIDŪRIAU, nes net nepasidomėjau kur einu ir kas ten vyks. Gavusi pasiūlymą tiesiog pasakiau TAIP!

     Jaukioje aplinkoje, tarp malonių žmonių, gurkšnojant arbatą gavau PUOKŠTĘ naudingos informacijos, patarimų ir praktikų iš puikios psichologės ir savo darbo profesionalės Egidijos (kaip gerai, kad ji Kaune☺️). Kitą PUOKŠTĘ gavau iš programoje dalyvavusių moterų: visos skirtingos, įdomios, nuoširdžios, išradingos, besidalinančios savo patirtimi ir ne tik. Linkėjimai jum visom, sveikinimai su Šventėm ir iki susitikimo sausio mėnesį!

   Labai džiaugiuosi, kad sudalyvavau MPK programoje, kuri PALENGVINO gyvenimą tiek fiziškai (minus 11 kg per 8 savaites), tiek emociškai (kokybiškesnis gyvenimas dar niekam nepatrukdė).

Ir jeigu turėčiau galimybes, tai jau mokyklose įvesčiau dėmesingo įsisämoninimo (mindfulness) pamokas.

       Patarčiau kiekvienam pasakyti TAIP ir išbandyti šias meditacines praktikas. Bus įdomu ir tikrai nenusivilsite

 

Pagarbiai Aušra, verslininkė


 

2015 m spalio 28 – gruodžio 16 laikotarpiu mokiausi Sąmoningo (mindfulness) streso ir sveikatos valdymo 8 savaičių programą. Programą vedė VšĮ „Atsakingo verslo ir mentorystės instituto“ direktorė Egidija Talalienė.

          Pati esu psichologė ir vedu streso valdymo užsiėmimus įvairioms tikslinėms grupėms, todėl sąmoningai ieškojau praktinių užsiėmimų ir profesionalo, išmanančio savo veiklą.

          Mano lūkesčiai 10 balėje sistemoje galima sakyti pasiteisino visu 100 proc. Seminarai buvo labai aiški struktūra, individualūs atvejų aptarimai, temos ir žinoma super lankstumas ir pats lektorės pavyzdinis elgesys kaip galima spręsti įvairias gyvenimiškas situacijas.

          Baigus šią programą man pačiai asmeniškai sumažėjo nerimo lygis, tam tikrose situacijose pailgėjo „išlaukimo“ momentas, daugiau atsirado jėgų atkakliai siekti savo iškeltų tikslų (tam atskirai buvo skiriamas užsiėmimų laikas ir užduotys), sumažėjo nuovargis dienos pabaigoje, miegas pasidarė kokybiškesnis ir žinoma, atsirado daugiau pozityvo visame kameJ.

Labai džiaugiuosi, kad programos vadovė, siekdama efektyvaus programos užtvirtinimo, organizuos palaikomąsias grupes. Smagu bus ne tik aptarti su grupės narėms, kaip tai veikia realiame gyvenime, bet ir susitikti gyvai.

Šioje programoje dar kartą įsitikinau, kad santykis su pozityviais žmonėmis gydo, veikia stipriau, efektyviau nei bet kokie vaistai ar mūsų sukurtos technologijos........

 

Su meile ir dėkingumu Rasa Vaitkienė, psichologė


 

Jei nebijote žodžio “madingas”, siūlyčiau MintysPatogiam Kūnui laikyti viena madingiausių ir progresyviausių programų. Egidijos dėka galų gale galime išbandyti klinikiniais tyrimais pagrįstą, garsių medikų ir dvasinių guru Jon Kabat-Zinn, Deepack Chopra bei daugybės  kitų propaguojamos rytietiškos ir vakarietiškos filosofijos paradigmų, biomedicinos, neurologijos bei psichologijos pasiekimų, fizinio kūno ir sąmonės dermės rezultatą.

Nebus lengva. Ir mums, programos dalyvėms, buvo sudėtinga „nunešti savo smegenis į treniruočių salę“. Nuolat turėdavom daugybę klausimų, problemų, vidinių monologų... Kasdien medituoti – ojetau, kas šiais laikais gali turėti tiek laiko! Klausytis savęs – bet aš ir taip apie save viską žinau! Disciplina – nu labą dieną! Keisti įpročius – o tai čia kaip – visam???

Man pavyko pasiekti tai, ko norėjau. Dingę kilogramai suteikė daug džiugių ir laimingų akimirkų. Pasikeitė ne tik kūnas, o daug daugiau.

 

Pabandykite – tikrai verta. Jūs turite tą galimybę!

 

Sėkmės!

 

Auksė, dėstytoja.


 

MPK programa paskatino imtis veiksmų tobulinant savo kūno svorį ir tapti išties sąmoninga. Užsiėmimų metu gavau daug tinkamos informacijos ir patarimų kaip pradėti ir kaip tęsti! Rezultatas pasiektas : minus 10kg, ir tai manau dar ne viskas! Sutikau nuostabių moterų ir įgijau naudingos patirties! Tikrai rekomenduočiau visoms, kurios jau pasiryžo keistis!

 

Irma, ekonomistė


 


Laba diena, tiems, kurie jaučiasi nesavam kailyje...kuriems atrodo, kad pasaulis nusigręžė nuo jų,,Ir tiems, kurie galvoja, kad viską daro teisingai, nes Jie labai teisingi.
AŠ BUVAU VIENA IŠ JŲ.
su Egidija susitikau darbo seminare, kurių mes turim daug..Bet, tokių lektorių, kuris pažadintų norą keistis ir tobulėt - vienetai.
Gavus pasiūlymą sudalyvauti MPK kursuose, aš labai suklusau ir nežinojau ką daryt...Nes įpratus žinot, ką gaunu už pinigus.
Norėjau labai, ...., bet neturėjau pinigų... užstačiau auksinį žiedą ir gavau sumą, kuri padengė MANO PASIRINKIMĄ.
Aš esu laiminga, kad investavau ten, kur pinigai nedingsta.
SAKAU NE SAVO ŽODŽIAIS: Antuano de Sant Egziuperi-
,,Reikia būti drausmingam,- aiškino man vėliau mažasis princas.- Kai rytą baigi pats ruoštis, turi rūpestingai apruošti planetą. Reikia prisiversti visada išrauti baobabus, kai tik juos gali atskirti nuo rožių, o kol dar visai jaunučiai, jie labai į jas panašūs. Tas darbas labai nuobodus, bet visai lengvas.. "Panašiai Egidija kreipėsi į mus...man buvo neįdomu...Paskui pradėjus mokymus aš supratau, kad reikia laikytis tų instrukcijų, pamokų, nes TAI IR YRA ESMĖ :)
apie mokslinius pasiekimus ne man kalbėt..
Mano kiekviena diena virto
Supratau...dėlioju...ir net sunku man pačiai patikėt, kad esu jau KITA VILIJA :)
TOKIĄ aš atRadau  tik po MPK kursų.
Pilvas su gelbėjimosi ratu tapo ,,globusu"  nes supratau kiek esu pikta.., kiek  nemyliu žmonių ir dėl jų kenčiu...sukuriu problemas pati, nes nežinau kaip jas spręsti,, ,ĖSDAVAU, nes norėjau SUĖSTI problemas.. Dabar jau svoris krenta pamažu, nes atsirado natūralus atmetimas ko  man nereikia..
Alkoholis buvo mano lydintis ,,asmuo" išjungiant įtampas.
Vyrai - kaip narkotikas tuštumai užpildyt.
Pokyčiai kasdien...aš net bijau, kad labai greit tapsiu ideali :) sau.
Bet kad tą pajusti, reikia nesivadovauti savo patirtimi, knygomis ir nusistatymais, reikia ATEITI TUŠČIU LAPU IR PRIMTI MOKYMĄ KAIP ORO GŪSĮ..
MPK mano gyvenime tapo šūkiu - MANO PASIRINKIMAS KOKYBIŠKAS :)
Jeigu netikit, neikit. Eikite ir ieškokite tik tie, kurie nori savyje atrasti tai.

 

Vilija


 

Į MPK programą atėjau nežinodama kur dėtis dėl savo vidinio nerimo. Nieko apie MPK programą nežinojau ir tai man patiko. Nes dažnai išankstinės nuostatos mums trukdo. Egidiją asmeniškai pažinojau seniai, todėl jos vidinė ramybė pastaraisiais metais labai stebino. Galvojau, kad ir aš noriu išsilaisvinti iš savo vidinės įtampos, kas be abejo labai susiję ir su mityba bei viršsvoriu. Pirmą kartą per savo pastaruosius 20 metų nepajutau rudeninės depresijos. Tai labai nustebino ir nudžiugino. Grįžo geros emocijos ir gyvenimo džiaugsmas. Be to susipažinau su labai mielomis moterimis, kurios savo asmeniniais išgyvenimais skatino tikėti, kad ir aš GALIU daug ką pakeisti. Esu nenuorama sėdėti įvairiuose susirinkimuose, galvojau kad tos 8 savaitės taps tikru išbandymu. Bet jos prabėgo labai greitai, užsiėmimo valandos irgi bėgo greitai ir turiningai. Patiko tai, kad buvo skirtingų pomėgių, profesijų bendraminčių. Aplinkiniai, kurie mane seniau buvo matę, sakė komplimentus, kad praskaidrėjo mano veidas, dingo veide susikaustymas, ko anksčiau nenorėdavo man sakyti. Anksčiau buvau nusistačiusi prieš meditaciją, bet kai sužinojau, kad jų yra keletas ir galiu pasirinkti kiekvieną dieną vis kitą pagal savo vidinį poreikį, tai man labai patiko ir tapo mano kasdienybe. Mintys ir pasąmonė daro didžiausią poveikį mūsų gyvenimui. Džiaugiuosi, kad mano gyvenimo kokybė pagerėjo. Ir tvirtai tikiu, kad viskas dabar tęsis tik į gerą. Visada labai patiko brazilų rašytojo Paulo Coelho žodžiai "Viskas visada baigiasi gerai. Jei dabar yra blogai, tai reiškia, kad dar ne pabaiga". Jie man atrodė tokie tolimi, o dabar jau realybė. Todėl siūlau išbandyti šią programą visiems su patarimu ateiti į ją be išankstinių nuostatų. Gyvenime asmeniškai patyriau, kad kai eini ten, kur nežinia ką rasi, gauni didžiausią naudą. Ir svarbiausia tikėti savimi.Įtampos mažinimas padėjo pradėti nustoti "ėsti", o pradėti "valgyti susikaupus". Džiaugiuosi atradusi šią programą ir rekomenduoju visiems ją pabandyti, kad be didelių piniginių sąnaudų pakeisti savo gyvenimą.

 

Vilija, dėstytoja