Apie mus

 

Egidija Talalienė

 

    Psichologė, psichoterapeutė, mentorystės ekspertė, sertifikuota įsisąmoninimu grįstos psichologijos (Mindfulness) bei naudingų įpročių trenerė, VŠĮ Atsakingo verslo ir mentorystės instituto direktorė.

 

 

 Per dvidešimt metų Egidija yra sukaupusi ekspertinę patirtį konsultuojant įvairias įmones ir  organizacijas personalo valdymo, darbuotojų kompetencijų ugdymo bei  konsultuojant  individualiai sveikatos stiprinimo klausimais. Mentorystės programų, mentorių rengimas įmonėse;  streso valdymo ir atsparumo stresui ugdymo programų įmonėse bei organizacijose parengimas ir  mokymų vedimas mentorystės, koučingo, saviugdos,  konfliktų,  streso valdymo ir sąmoningumo  stiprinimo temomis. Minėtose srityse ekspertė  nuolat kelia kvalifikaciją.  Ekspertė mokina kitus,  dalindamasi sėkminga savo ir savo klientų, mokymų dalyvių patirtimi. Egidija mokina kitus dalindamasi tuo, ką pati yra  išbandžiusi ir praktikuoja savo gyvenime. Sąmoningumo (mindfulness) metodą taiko praktiškai grupėse ir individualiai (3m.), padėdama žmonėms įveikti nerimą, stresą, depresiją, žalingus įpročius, sureguliuoti svorį, atskleisti kūrybiškumą, naujas galimybes , pagerinti santykius su aplinkiniais bei sustiprinti savo asmeninį efektyvumą, ugdant naudingus darbinius įpročius. Lektorė dalinasi tuo, ką pati praktikuoja ir yra pritaikiusi savo gyvenime. Nuolat domisi JAV, Kanados ir Europos universitetuose atliekamais moksliniais tyrimais sveikatos, verslo, švietimo, sporto srityse.

Kvalifikacija:

Psichologė (Vilniaus Universitetas, 1998 m.)
Sisteminė šeimos  psichoterapija. Psichoterapeutės kvalifikacija ( 1380 val.) LSMU, podiplominės studijos
Socialinės mentorystės pradininkė ir metodikos bendraautorė Lietuvoje.  „Budistinė meditacija" Moderniame pasaulyje“.Virdžinijos universitas.
8 savaičių  “Įsisąmoninimu pagrįsto streso valdymo (MBSR) kursas” trenerės kvalifikacija
2006 05 05-06, 2006 05 19-21 Mokymai, stažuotė „Mentorship training“ (Suomijoje, Rytva Nyberg )
2010-2011 m. „Socialinį darbą dirbančiųjų kompetencijos ugdymas:  patirtis ir tęstinumo perspektyvos“ (Projekto  “Socialinių įstaigų darbuotojų ir vadovų kvalifikacijos tobulinimas”  Nr. VP1-1.1-SADM-06-K-01-018/P1 rezultatai)
2008 m. birželio 27-28., 30d. (20 ak. val.) Žinių valdymas, nematerialaus turto apskaita ir valdymas; 2,5 dienų mokymo programa pagal Celemi verslo imitaciją Tango. Lietuvos pramoninkų konfederacijos mokymo centras
2007 m. rugsėjo mėn. Mokymai „The Adaptability Tool Index“, Exemplas Ltd. (Jungtinė Karalystė Mokymai „Investors in People“, Exemplas Ltd. (Jungtinė Karalystė), 2007 m. rugsėjo mėn. (16 ak. val.)
2007 m. sausio – kovo mėn. (40 ak. val.) Mokymai: Koučingas – vadovavimo ir konsultavimo stilius
2007 m. rugsėjo mėn. Mokymai „The Adaptability Tool Index“, Exemplas Ltd. (Jungtinė Karalystė Mokymai „Investors in People“, Exemplas Ltd. (Jungtinė Karalystė), 2007 m. rugsėjo mėn. (16 ak. val.)
20 + metų mokymų bei konsultacijų patirtis
9 + metų įmonės  vadovavimo patirtis

5 + Mindfulness metodo taikymo patirtis versle ir vedant asmenybės augimo, sveikatinimo grupes.

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis!